سبک مدیریتی «احمد متوسلیان» یک الگو برای پیشبرد اهداف انقلاب است

به گزارش خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، سردار حسن رستگار‌پناه دبیر پنجمین همایش سلحشوران دفاع مقدس یادواره سردار جاویدالاثر احمد متوسلیان عصر امروز طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: حاج‌احمد بر اساس اعتقادش پای به میدان جهاد گذاشت و تمامی موانع را با تلاش صادقانه خود مرتفع می‌کرد.

وی با بیان اینکه احمد متوسلیان سبک مدیریتی خاصی را از خود به ارمغان گذاشت که می‌تواند الگویی برای حل مشکلات در انقلاب باشد،‌ گفت: مدیریت جهادی حاج‌احمد بر مبنای دین‌مداری و خودباوری بود. او یک علیرغم همه پیچیدگی‌ها دشمن را به خوبی می‌شناخت و اولین جهاد او غلبه بر هوای نفسش بود. 

دبیر پنجمین همایش سلحشوران دفاع مقدس احمد متوسلیان را یکی از نیروهایی معرفی کرد که بعد از انقلاب داوطلبانه به جبهه‌های غرب رفت و در نبرد با دشمن کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشت. 

سردار رستگار‌پناه افزود: احمد متوسلیان اخلاق تندی نداشت اما بر روی انجام تکلیف الهی پافشاری کرد. 

وی با بیان اینکه تلاش و مجاهدت حاج‌احمد در جبهه‌های غرب و جنوب زبانزد خاص و عام بود،‌گفت: او در عملیات فتح‌المبین بیش از چند کیلومتر در خاک دشمن نفوذ کرد و برخی مناطق را به تصدی خود درآورد. 

رستگارپناه ادامه داد: این فرزندان امام نشان دادند علیرغم همه موانع می‌توان از مشکلات عبور کرد و افتخار آفرید و این می‌تواند یک الگو برای جوانان باشد. 

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *