ترس دشمنان ایران از بصیرت بسیجیان و مردم است نه موشک‌هایش

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، سیدحمزه نیک‌میرتقی پیش از ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان در مصلای امام خمینی(ره) با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: در این هفته با یادآوری خاطرات بسیار خوب و دوران پرافتخار بسیج را مرور می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بسیج امروز یک تفکر، سبک زندگی، ایده و یک روش نوین در مدیریت صحنه‌های مختلف است افزود: در ابتدای تشکیل سازمان بسیج مستضعفین کسی برای بسیج این‌گونه بهره‌وری‌های را سرشماری نکرده بود؛ اما با حضور دریادلان  بسیج در صحنه‌های مختلف اعم از دوران جنگ تحمیلی، دوران سازندگی پس از جنگ، حضور در میدان‌های علمی، سیاسی و اقتصادی، این شجره طیبه به عنوان سمبل و سازمان بی‌بدیل در سطح بین‌الملل شناساند.

این مدافع حرم با بیان اینکه بسیج یادگار و امانت امام راحل در دستان من و شماست تاکید کرد: امروز چشم امید همه مستضعفان و محرومان جهان به بسیج معطوف شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز مقام عظمای ولایت فقیه به پشتوانه بسیج سیاست‌های کلان بین‌المللی را در صحنه‌های مختلف رقم می‌زند و دگرگون می‌سازد بیان کرد: حضور شما بسیجیان در عرصه‌های مختلف به منزله جهاد و مجاهدت در راه خداست.

نیک‌میرتقی شاخصه‌های بسیج را مقرون به صرفه، کم‌هزینه، پرمنفعت، حضور به موقع در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: از شاخص‌های بسیج ضمن داشتن ساختار و تشکیلات، انعطاف‌پذیری با انواع مأموریت‌های مختلف است به طوری که همه مدیریت‌های مختلف سطح بین‌الملل از نوع ورود بسیج در عرصه‌های مختلف تعجب می‌‌کنند.

وی ادامه داد: همه فعالیت‌های شما بسیجیان چون ترکیب سنی، میزان تشکیلاتی بودن، نظم و انضباط، برنامه‌های عنوان شده در بسیج و… در رسانه‌های بین‌المللی اکنون مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.

این مدافع حرم گفت: درست است در صحنه‌های بین‌الملل برد موشک‌های ما دشمن را می‌ترساند؛ اما مهیب‌تر از موشک‌های ما حضور بسیجیان و حضور مردم ما در صحنه‌های که باید به عنوان پشتوانه نظام باشند، است.

وی با بیان اینکه دیپلمات، موشک، نیروهای مستشاری در کشوهای خارجی بدون پشتوانه بسیج یعنی هیچ؛ بیان کرد: حضور تک تک شما بسیجیان به عنوان سلاح‌های موثر و مهیب در صحنه است این حضور اثرگذار را دست کم نگیرید.

نیک‌میرتقی با تاکید بر اینکه خودمان را برای یک جنگ بزرگ‌تر و همه جانبه آماده کنیم تصریح کرد: حضور بسیج به شکر خداوند هر کجا که بوده منشأ اثر و خیر بوده است.

وی به حضور سریع و به موقع و کمک‌رسانی بسیج در مناطق زلزله‌زده اشاره کرد و گفت: شیرینی شکست داعش به اضافه شیرینی حضور موثر شما در صحنه کمک به مردم مصیبت‌زده در استان کرمانشاه، در صحنه بین‌الملل برای ما یک امتیاز بسیار ارزشمند بود.

این مدافع حرم با بیان اینکه عملکرد بسیج در حوادث غیر مترقبه هم در درون و هم بیرون را به نحو احسن به منصه ظهور گذاشتیم ادامه داد: این یعنی آمادگی برای سربازی امام زمان(عج) و ظهور ایشان و یعنی اینکه هر کجا بسیج باشد منافع مستضعفین و محرومان تأمین است.

وی با بیان اینکه تمام کشورهای پیرامون ما امنیتی را که دارند مدیون تک تک شما بسیجیان هستند، آمادگی بسیجیان را موجب رعب دشمن دانست و تصریح کرد: هر قدر شما بسیجیان به سلاح علم و معنویت تجهیز شوید دشمنان شما بیشتر مرعوب می‌شوند و دندان طمعشان کشیده خواهد شد.

نیک‌میرتقی افزود: اگر خدای نکرده کوتاه آمده و کمی تعلل کنیم و فرمان ولایت را متوجه نشویم و نتوانیم به موقع و با بصیرت در جاهای که نیاز نظام و به امر ولایت است حضور پیدا کنیم به یاد داشته باشیم که دشمن شاد می‌شود.

وی برای مرتبه دوم بر آمادگی بسیجیان برای یک جنگ همه‌جانبه و بزرگتر در همه عرصه‌ها تاکید کرد و گفت: دو تفکر برای حاکمیت جهان متصور است تفکر اول اسلام و علی‌الخصوص شیعه به عنوان حاکمیت حضرت ولی عصر(عج) و تفکر دوم دین یهود علی‌الخصوص صهیونیست‌ها با تألیفی که انجام دادند برای خودشان قائل هستند.

این مدافع حرم تاکید کرد: یا باید دست از اعتقادمان بکشیم و بگویم منتظر منجی عالم نیستیم و سنگر را خالی کنیم و یا اگر در سنگر هستیم باید بدانیم ما حتماً مواجه با یک جنگ تمام عیار با صهیونیسم جهانی خواهیم شد چه به صورت نیابتی و چه به صورت مستقیم.

وی گفت: همه باید متوجه باشیم شاید درون خود ما بعضی با بعضی دیگر در نحوه اداره حکومت اختلاف سلیقه داشته باشیم؛ اما باید ما در مقابل دشمن وحدت نظر داشته باشیم.

نیک‌میرتقی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به کرات به ما تذکر می‌دهد که غافل از دشمن اصلی یعنی آمریکا نشوید به خاطر همین موضوع است اظهار کرد: تشتت در مقابل دشمن یعنی شکست، شاید در درون جامعه چندصدایی و اختلاف سلیقه باشد؛ اما باید این در درون خانه و در بیرون در مقابل دشمن تک‌صدایی داشته باشیم.

وی تاکید کرد: اگر کسی اشتباه کند و صدایش با صدای دشمن هماهنگ باشد این چه بخواهد و چه نخواهد جزو دشمنان محسوب می‌شود که باید از خواب غفلت بیدار کرد و اگر خدای نکرده خودفروخته است از جامعه طرد کرد.

این مدافع حرم با تاکید بر اینکه ما نباید در دشمنی، دشمنانمان شک کنیم تصریح کرد: نباید در سردمداری آمریکا و تفکر صهیونیستی به عنوان دشمن واقعی اسلام شک کنیم اگر این تردید در ما رسوخ پیدا کرد معلوم می‌شود که ما حرف امام(ره) را نفهمیدیم.

وی با بیان اینکه بسیج یک محور و عامل وحدت در مقابل دشمن است و حضور بسیح باید همگانی باشد گفت: بسیج نباید مختص به یک قشر و تفکر درونی خاص باشد؛ باید حواسمان باشد که چندصدایی در مقابل دشمن  نداشته باشیم در این زمان است که می‌توانیم ادعا کنیم ذوالفقار رهبریم.

نیک‌میرتقی با اشاره به اینکه حضورتان را در بسیج مغتنم بشمارید اظهار کرد: ما نیازمند بسیج فراگیر هستیم بسیج قشری جوابگوی منویات مقام معظم رهبری نیست اگر دغدغه نظام را داریم باید همه دست به دست هم دهیم که حضور بسیج را در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها را پررنگ و فراگیر کنیم.

انتهای پیام/و

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *