همرزم «مسیح کردستان» به یاران شهیدش پیوست

به گزارش خبرنگار فارس، جانباز غیور اسلام حاج حسین فیض اردکانی از یادگاران دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.

این جانباز سرافراز متولد ۱۳۳۷ اردکان بود که پس از سال‌ها تحمل درد ناشی از جانبازی و عوارض شیمیایی جنگ تحمیلی یکشنبه شب ۶ خرداد ۹۷ مصادف با ۱۱ رمضان المبارک ۱۴۳۹ به دیدار معبود شتافت.

سردار فیضی اردکانی از یاران و همرزمان شهید محمد بروجردی و شهید ناصر کاظمی در کردستان بود که پس از آن فرمانده تیپ الغدیر سپاه پاسداران استان یزد بود و اخیرا نیز در مشاورت رئیس بنیاد شهید خدمت می‌کرد.

 

این جانباز پرافتخار اسلام هم در جبهه کردستان و هم جبهه جنوب سابقه مجروحیت و مسمومیت با گازهای شیمیایی داشت که سال‌ها تحت درمان بود و با عوارضی چون چسبندگی روده، بیماری ناشی از تبعات بمباران شیمیایی در جنگ دست و پنجه نرم می‌کرد و سرانجام شب گذشته به یاران شهیدش پیوست.

از این جانباز پرکشیده سه فرزند به یادگار مانده است.

به گفته پرویز کاظمی، یکی از یاران ۴۰ ساله این جانباز آسمانی، ایشان بعد از جنگ تحمیلی لباس خدمت به مردم و خانواده شهدا بر تن کرد و آدم بسیار خیرخواه و نیکوکاری واقعی و مومن بود که هر جا احساس تکلیف می‌کرد، در خدمتگزاری به محرومان دریغ نداشت.

پیکر پاک جانباز دفاع مقدس حاج حسین فیضی اردکانی امروز دوشنبه ۷ خرداد ساعت ۱۷ از مسجد انصارالحسین شهرک شهید محلاتی تهران تشییع و برای تدفین به اردکان یزد منتقل می‌شود و روز سه شنبه از ساعت ۱۷ در ادکان تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام خواهد گرفت.

 خبرگزاری فارس، عروج این جانباز سرافزار اسلام را به خانواده و بازماندگان تسلیت عرض می‌کند.

 انتهای پیام/ب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *