علی اکبرهای دفاع مقدس، ۲۹ ساله شدند

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مقارن با طلیعه‌ی چهلمین بهار انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز «گام دوم» انقلاب که نوید بخش دوران شکوه و عظمت ایران اسلامی است، رزمندگان گردان حضرت علی اکبر علیه السلام از گردان‌های لشکر ۱۰ سیدالشهداء علیه السلام، طبق روال سنوات گذشته گرد هم می‌آیند تا یاد و خاطره سال‌های ایثار و مقاومت، و شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی بدارند.

رهبر معظم انقلاب در فرازی از بیانات خویش در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای استان کرمان (۶/۱۲/۹۷) می‌فرمایند: «دشمنان می‌خواهند یاد شهدا احیا نشود برای اینکه جاده شهادت کور بشود. تجربه کرده‌اند که وقتی نام شهدا با عظمت برده می‌شود، جوان امروز که نه دوره جنگ را دیده و نه دوره امام را؛ وقتی می‌فهمد که یکجایی در آنطرف منطقه دارند با دشمنان می‌جنگند، پا می‌شود می‌رود حلب، بوکمال، زینبیه، بنا می‌کند جنگیدن و به شهادت هم می‌رسد».

یادواره شهدای گردان حضرت علی اکبر علیه السلام که پس از پایان جنگ تحمیلی، همواره و بدون وقفه برگزار شده، مصداق بارزی است از فرمایش رهبر انقلاب در «زنده نگه داشتن یاد شهدا». لذا از کلیه همراهان و دغدغه‌مندان، دعوت می‌کنیم تا همسنگران خویش را در این عرصه فرهنگی همراهی نمایند.

امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته در محل حسینیه جماران گرد هم می‌آییم؛ جمعه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ منتظر تمامی همرزمان و خانواده‌های بزرگوارشان هستیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *