جشن و شادی فرزندان شهدای مدافع حرم در یک مراسم بدون سخنران

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، در لا به لای صدها برنامه و بزرگداشت که تاکنون برای پاسداشت مقام شهدای مدافع حرم و خانواده هایشان برگزار شده، برنامه ای متفاوت روز گذشته در حوزه هنری برگزار شد که قالب متفاوتی داشت.

در این مراسم نه قرار بود فرزند خردسال شهید پای فیلم لحظه شهادت پدرش بنشیند و نه قرار بود دقیقه‌ها پای سخنرانی های خشک فلان مسئول روی شانه مادرش بخوابد.

این مراسم برگزار شده بود فقط برای اینکه این بچه ها دقایقی با هم دست بزنند، هدیه بگیرند و شعر بخوانند و شادی کنند.

باید تقدیر کرد از عمو پورنگ گرم که انصافا برای شادی دل این بچه ها کم نگذاشت و تشکر کرد از سردار نقدی که وقتی دید سخنرانی کردن در این محفل کودکانه جایی ندارد، در شادی بچه‌ها سهیم شد.

دیروز فرزندان خردسال و نوجوان شهدای مدافع حرم در حالی جشن تولد خود را جشن می‌گرفتند که دیگر در هیچ بهاری از زندگیشان پدر را نخواهند دید.

حاج قاسم سلیمانی فرمانده نام آشنای عرصه جهاد که در کنار سربازان خود خارج از مرزها می‌رزمد، نتوانست در کنار این بچه ها باشد اما پیامی را برای آنان و البته برای احاد مردم ارسال کرد و گفت مدافعان حرم تنها برای دفاع از خاک نمیجنگند بلکه برای دفاع از انسانیت میجنکند.

(متن پیام سردار سلیمانی را از اینجا بخوانید)

مدافعان حرم شش سالی هست که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) و انسانیت به تاراج رفته توسط تکفیری ها در خاک غربت غریبانه میجنگند و به شهادت می‌رسند.

امیدواریم در کنار همه بزرگداشت هایی که گرفته می شود، بیشتر به این فرزندان عزیز توجه شود.

انتهای پیام/ب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *