کمبود ایزی لایف در اسرائیل و عربستان!

مجله فارس پلاس؛ ساعتی از بامداد دوشنبه ۸ مهرماه نگذشته بود که خبری خواب را از چشم رسانه‌ها ربود. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر اهواز، مقر تروریست‌ها و سران گروهک‌های تکفیری را در شرق فرات در کشور سوریه هدف حمله موشک‌های بالستیک و پهپادهای خود قرار داد.

آنطور که گفته شده است این‌ها فقط بخشی از انتقام سخت نیروهای مسلح کشورمان از تروریست‌ها و هم پیمانان آنان است. 

انتشار این خبر در شبکه‌های مجازی، بلافاصله موجی از واکنش‌ها را در پی داشت. کاربران فضای مجازی با هشتگ #گوشمالی_سخت به استقبال این انتقام موشکی رفته‌اند. این هشتگ اشاره‌ای به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مدال‌آوران بازی‌های آسیایی است که در واکنش به حادثه تروریستی اهواز گفته بودند: «تروریست‌ها گوشمالی سختی خواهند دید.» 

خاص‌ترین واکنش را می‌توان به توییت محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص نظام نسبت داد که نوشته است:‌ حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست‌های حمله  اهواز، تلنگری به این جنایتکاران بود.  گوشمالی اصلی در راه است…

 

اکانت منتسب به رحیم پور ازغذی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی هم توییت کرده است: قدرت موشکی، اتفاقاً ضامن صلح و امنیت است. اگر استکبار بفهمد که قدرت دفاع از ملت خود را ندارید، برای حمله به شما وسوسه می‌شود.

رضا وفا از فعالان فضای مجازی اشاره‌ای به سخنان کرباسچی داشته است و نوشته است:‌ ولی بهتر بود به جا این کارا کرباسچی رو می‌فرستادید با داعشی‌ها گفتمان کنه، آخه دنیای فردا دنیای گفتمان‌هاست، نه موشک!

کاربری به ناراحتی اکانت‌های اسرائیلی و ضدانقلاب از این حملات اشاره کرده و نوشته است:‌ موشک می‌زنیم به داعش، براندازا فحش میدن. موشک می‌زنیم حزب دموکرات، باز براندازا فحش میدن. موشک می‌زنیم به مقر تروریست‌های حادثه اهواز، باز براندازا فحش میدن. تنها جایی که موشک بزنیم ودیگه براندازا فحش ندن اسرائیله، چون بعدش براندازی وجودنداره که بخواد فحش بده!

محمد زارع هم نوشته است:‌ خود ابوبکر بغدادی هم انقدر از خبر گوشمالی سخت سپاه ناراحت نشد که براندازها از این خبر ناراحت شدن. خوب بیشرف‌ها لااقل به خاطر گرفتن انتقام خون محمد طاها ۴ساله خوشحال باشید.

یکی از کاربران هم در اکانت شخصی‌اش اشاره‌ای به سخنان اخیر رهبری داشته و نوشته است: حضرت آقا چند روز پیش در توصیف تروریست‌ها فرمودن: “اونایی که هر وقت جایی گیر میکنن, آمریکاییها نجاتشون میدن” محل اصابت موشکهای امروز فقط چند کیلومتر با پایگاه‌های مستحکم شده آمریکا در شرق فرات فاصله داشت.

یکی هم اشاره به نابودی اسرائیل داشته و نوشته است:‌ ولی اینا که یه دست گرمی ساده بود برای سپاه، به نظرم هشتگ گوشمالی سخت رو واسه چارتا جوجه تروریست خونه‌به‌دوش نزنید، صبر کنید اون صبحی که بیدار شدیم دیدیم گروه تروریستی اسرائیل با خاک یکسان شده، استفاده‌ش کنید.

یکی دیگر از کاربران هم پیام این انتقام را گفته است: مهم‌ترین پیام حمله موشکی به داعش: موشک‌های ایران قابل مذاکره نیست!

کاربری هم در واکنشی طنز به تعداد این موشک‌ها نوشته است: اینکه هر دو باری که سپاه به داعش موشک زده تعدادش ۶ تا بوده نشون میده فرماندهان سپاه پرسپولیسین!

کاربر دیگری فاصله نیروهای آمریکایی تا محل اصابت موشک‌ها را نشان داده است و نوشته است: گوشمالی سخت تروریست‌ها، بیخ گوش شیطان بزرگ.

 

کاربری هم به ساعت‌های پاسخ سپاه به تروریست‌ها اشاره کرده و نوشته است:‌ از اونجایی که سپاه عادت داره کاراشو قبل از طلوع انجام بده، احتمالا یه صبح هم از خواب بیدار میشیم میبینیم اسرائیل با خاک یکسان شده!

یکی هم این طرح جالب را منتشر کرده که اشاره‌ای به ادعاهای مضحک نتانیاهو در مورد قالیشویی تورقوزآباد داشته: نتانیاهو اعلام کرد موشک‌های شلیک شده در عملیات ضربت محرم از نوع فرش۳ و پادَری۴ بوده، که از زرادخانه موشکی سپاه پاسداران در تورقوزآباد، به سمت تروریست‌های تکفیری شلیک شده.

 

کاربری هم به کنایه نوشته است: اینکه میگن ایزی لایف در عربستان و امارات و اسراییل کمیاب شده…راسته؟

یکی از کاربران هم به موضوع داغ این روزهای مجلس یعنی FATF اشاره کرده و نوشته است: اگر امروز از گوشمالى سخت سپاه به خود میبالیم یادمان باشداگر fatf تصویب شود دیگر این جماعت قاتل همچون کوموله و منافقین و الاحوازی تروریست نیستند و بجای آن، حزب الله تروریستی است. یعنی اگر حمله کنند ما دیگر نمیتوانیم چیزی بگوییم.

مخاطبان زیادی هم این عکس را در صفحات اینستاگرام خود منتشر کردند: 

کاربری هم به عدم واکنش سلبریتی‌ها در این مواقع اشاره کرده و نوشته است: چرا  سلبریتی‌ها هیچ‌وقت در مقابل اقتدار ایران هیچ واکنشی ندارند؟! چرا دم از وطن‌دوستی میزنن؟!

دیگری هم نوشته است: این موشکهایی که میزنیم تو سر این تروریست ها، حُکم تیر قلق‌گیری داره برای هدف اصلی.  گوشمالی سخت در راه است… مدیران انقلابی در عملی کردن وعده های خود صادق هستند مدیران لیبرال اما…

حسام الدین قاموس مقدم، دبیر خبرگزاری ایسنا هم درباره این عملیات سپاه نوشته است: چرا نباید گفت؟ من از اقتدار سپاه در حمله موشکی به مواضع تروریست‌ها لذت بردم و احساس غرور کردم. دمتون گرم. خیلی‌های دیگه هم همین احساسو دارن ولی نمینویسن چون احتمالا فکر میکنن تشکر از سپاه، نه لایک داره نه ریت. من می‌نویسم. باز هم ممنون و توانتون روزافزون

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *