ویژه برنامه «یلدای همزبانی» با حضور رزمندگان فاطمیون برگزار شد

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، هم‌زمان با روز جهانی مهاجران و تقارن آن با شب یلدا، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با هدف تکریم مهاجرین افغانستانی ساکن پایتخت کشورمان اقدان به برگزاری ویژه‌برنامه “یلدای هم‌زبانی” کرد.

این برنامه با حضور جمعی از مدیران فرهنگی، شهرداران مناطق مختلف شهرداری تهران و اعضای شورای اسلامی پایتخت در فرهنگسرای ولا واقع در شهرری برگزار گردید.

در این ویژه‌برنامه با اشاره به فرهنگ مشترک میان مردمان ایران و افغانستان و آداب و رسوم متقارن در برگزاری شب یلدا، بخش‌های متعدد و مختلفی تدارک دیده و اجرا شد.

بخشی از این برنامه به پخش فیلم کوتاهی در ارتباط با شب یلدای خانواده شهدای مدافع حرم فاطمیون اختصاص داشت که فضای سالن را تحت تاثیر خود قرار داده بود.

در ادامه مهران مهام تهیه‌کننده به‌نام صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور بر روی صحنه اعلام کرد که سریال جدیدی به نام آخر خط در دست تولید دارد که به زودی پخش خواهد شد.

وی سپس با اشاره به مدیون بودن مردم و امنیت کشور به رشادت‌هاب رزمندگان فاطمیون اعلام کرد که بخش مهم سریالش به رزمتدگان فاطمیون و حضور آنها در دفاع از حرم اختصاص دارد.

مهام سپس با دعوت از خانواده شهدای مدافع حرم فاطمیون که در سالن حضور داشتند ضمن ادای احترام به آن‌ها به تقدیر از ایشان پرداخت.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *